СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
41 Предстои седмото издание на фестивала "Пролетно хоро" 2877
42 Комплекс "Старина" - истински хит за скиорите 3988
43 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2017-а 3233
44 ОС на БФС – Пазарджик завърши 2017-а с банкет 4255
45 Ски-колегията във Велинград с 4 нови съдии 3113
46 На 15 декември връчват спортните „Оскар“-и за 2017-а 3201
47 Близо 100 нови ученици посрещна НПГС „Христо Ботев“ 3813
48 Бивш играч на Чепинец влезе във „Фермата“ 4454
49 Ники Кънчев – шеф на журито на „Мис Велинград 2017” 2239
50 12 красавици ще спорят за титлата „Мис Велинград 2017” 2381
51 „Мис Мерилин” търси най-красивата в СПА столицата на Балканите 2047
52 ДГС „Селище“ – авторитетен домакин на първенството за дървосекачи 3890
53 Отборът на УОГС – Юндола спечели Националното състезание за секачи 2547
54 Съдии и делегати закриха сезона с традиционен банкет 2388
55 ПГГС „Христо Ботев“ откри нова придобивка на празника си 3156
56 СУ „Св. св. Кирил и Методий“ вдигна купа „Велинград“ 2582
57 На 30 май ще се проведе щафетата за купа „Велинград“ 1909
58 Ден на отворените врати в ПГГС „Христо Ботев“ 2359
59 Човек на Velsport24.com спаси юношески мач 2939
60 СИДП – Шумен с най-точен мерник в ловната стрелба 1995
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 3 от 14
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.