СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
141 Велинградчанин пое националния отбор по футзал 2538
142 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ прекъсна 18-годишна доминация 2981
143 4 отбора се включват в щафетата, купата остава във Велинград 1833
144 Земетресение разлюля района на Велинград 1913
145 GONG.BG – изцяло обновен и с още по-богато съдържание 1747
146 Шоуто продължава тази седмица с мачовете по Евроком 1706
147 Трудно, по-трудно, сесия за спорта 1824
148 Човек на Velsport24.com отличен за фестивала "Пролетно хоро" 1720
149 Клубовете разделиха парите за спорт с пълен консенсус 1945
150 5 години от създаването на VELSPORT24.com 1828
151 Рекордно "Пролетно хоро" във Велинград 2058
152 40 бона "разцепиха" спортните клубове във Велинград 1947
153 „Бразилейро” стартира на 20-ти април по Евроком 1669
154 Велинградчанка влезе в класацията на Viasport.bg 2049
155 Денис Димитров е №1 при младите спортисти за 2013-а 1973
156 Купата на VELSPORT24.com отиде при ПК "Белмекен" 2384
157 52-ма млади спортисти в класацията на Viasport.bg за 2013-а 2081
158 Световният ден на снега 2014 на Витоша 1979
159 Безплатни уроци по ски на Витоша за Световния ден на снега 1877
160 Velsport24.com избира за трети път "Златната десетка на България" 1943
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 8 от 14
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.