СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 VELSPORT24.com - 15 години история! 994
2 Ски-комплекс "Старина" - перфектни условия на атрактивни цени 609
3 ИЗВЪН ТЕРЕНА: ФК Драгиново изпрати 2023-а с мощен купон 1299
4 VELSPORT24.com стана на 14 години! 582
5 Помощ от сърце 726
6 Зоналната СК проведе работна среща с колегията в Пазарджик 701
7 Спортна легенда на Велинград с паметен юбилей 941
8 VELSPORT24.com навърши 13 години! 602
9 Съдии и делегати завършиха 2021-а с банкет 1103
10 Димитровградчанин събра най-значимите футболни успехи на Чепинец в книга 1839
11 Заслужено признание за футболния делегат Петър Стайков 1467
12 Съдиите и делегатите от област Пазарджик закриха сезона с тържество 1373
13 Община Велинград награди най-добрите си спортисти за 2020-а 1234
14 VELSPORT24.com на 12 години! 1197
15 Евроспорт започва 2021 г. с Australian Open и изобилие от зимни спортове 2087
16 Връчиха юбилеен екип на Колина на наш рефер 2268
17 Съдийски шеф празнува юбилей, връчиха му култов подарък от XX век 1588
18 VS24 архив: Как Интер (Милано) облече Чепинец 3778
19 Бундеслигата се завръща 2417
20 За историята: VELSPORT24.com на 11 години! 3979
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 1 от 14
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 65 посетителя в сайта

Приятели

. .
.