СКОНТО ООД

Интервюта
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Рафаел Надал: Никога не съм се чувствал непобедим 1966
2 Реферът Димитър Буров: „С Велинград ме свързват само положителни спомени и емоции“ 4312
3 Шеф в ЦСКА: Велинград е футболен град, очаквам пълен стадион 5500
4 2 В 1: Капитаните на Ботев и Левски преди финала във Велинград 5447
5 Ангел Стойков: Обречени сме на всеки 6 месеца да правим отбор, но ще се справим 5344
6 Иван Лебанов: Готов съм да си тръгна, но Чепинец ще го има 5891
7 Димо Тонев: Волейболът е занаят, а занаятът се краде 8597
8 Свилен Нейков: Стадионите трябва да се дадат на клубовете 6381
9 Марин Бакалов: Ботев заприлича на сапунен сериал 6018
10 Димитър Дановски: При мъжете започвам да градя всичко от нулата 6774
11 Спас Попов: "Генчо Симеонов е затворена страница за нас" 8920
12 Емил Стойнев: "До няколко години трябва да имаме участие на олимпиада" 7508
13 Димитър Муртин: „Искам боеспособен и силен „Чепинец” 6922
14 Юри Васев: „Мечтата „Б” група ще бъде трудно осъществима” 6791
15 Венци Рангелов: “Няма да оставя “Сливнишки герой” по средата” 7284
16 Стефан Караянев: „Чепинец” и „Места” заслужават да останат във „В” група 6098
17 Венци Арсов: "Намираме се във финансов колапс и задачата ни е да се спасим" 6855
 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.