СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
41 Организират летен турнир по минифутбол в Пазарджик 3883
42 Три отбора от Велинград са областни шампиони по баскетбол 2686
43 Ученици мериха сили в състезание с велосипеди 2748
44 Наградиха най-добрите в общинските ученически игри 2426
45 Стартираха заявките за Великденския турнир по минифутбол 2302
46 4 училища изпращат баскетболни отбори в Пазарджик 2738
47 10 училища премериха сили в тениса на маса 3646
48 Шест отбора отиват на областните финали по волейбол 3073
49 Избрани моменти от закриването на ЕП по ски-ориентиране 2325
50 Ясни са 4 от 6 общински първенци по волейбол 2540
51 Драма в ски-ориентирането: Съдии лишиха българин от златото на ЕП 2627
52 Вижте първите медалисти от ЕП и СП по ски-ориентиране 2358
53 Първи медал за България от Европейското по ски-ориентиране 3063
54 Велинградчанка влезе в топ 20 на ЕП 4892
55 Триумф за Швеция в смесената щафета на ЕП по ски-ориентиране 2404
56 Велинград стана столица на ски-ориентирането 2583
57 Велинград събира ориентировачи от 19 страни 1979
58 Велинградчанка взе злато в ски-ориентирането 6388
59 Над 200 състезатели на ДП по ски-ориентиране 1986
60 Рекорден интерес към ученическите игри във Велинград 2669
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 3 от 8
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.