СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 ВЕЛИНГРАД ОУПЪН 2019 - турнирът на шампионите и приятелството 3724
22 Връчиха купите на най-добрите в ученическите игри във Велинград 3993
23 Тотална доминация на СУ „Васил Левски“ в баскетбола 4418
24 Нов голям успех за Александра Влахова в ски-ориентирането 4160
25 Велинградчанка завоюва медал в ски-ориентирането 4939
26 Беломъжев стартира със злато на държавното, велинградчанка 4-а в спринта 3540
27 Юндола е домакин на Държавното първенство по ски-ориентиране 3343
28 СУ „Васил Левски“ класира три волейболни отбора на финалите в Пазарджик 3567
29 Шампионски дубъл за СУ „Св. св. Кирил и Методий“ при учениците от VIII – Х клас 3594
30 Тенисистите на СУ „Хр. Смирненски“ - общински първенци при юношите 2976
31 Момчетата на ОУ „Христо Ботев“ – Абланица са №1 на тенис на маса 3164
32 Тимовете на Драгиново и Света Петка с първи титли в тениса на маса 3858
33 Триумф за Литва на Световното по риболов на лед, България влезе в топ 8 2714
34 Отборът на Литва извади най-много риба в първия ден от световното край Батак 9560
35 Снежен ад на световното по риболов на лед край Батак 2938
36 Купа „Велинград“ събра 55 участници, Папарков вдигна трофея при мъжете 3248
37 СК Атлас с три призови места за купа „Велинград“ 2941
38 Велинградчанка грабна три отличия в ски-бягането и стана №1 4515
39 Велинградски триумф на ДП по ски-бягане 4001
40 Купа „Велинград – Белмекен – Сивен“ събра 119 участници 2825
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 2 от 8
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.