СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
121 Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 3576
122 Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“ 2667
123 7-голов трилър на старта на футболния турнир 2360
124 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2013/14 г. 4615
125 4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 2783
126 Състезание по екстремно колоездене на Витоша 2271
127 Руснак грабна купа "Сивен 2013" с рекорд 2587
128 Олимпийски шампион стартира за купа „Сивен” 2386
129 20 екипажа тръгнаха в 44-то рали „България“ 2167
130 Световен вицешампион вдигна купа "Сивен 2011" 2942
131 Ски бегач гони рекорд за купа „Сивен” 2951
132 Българин с втори пореден успех за купа „Сивен” 4058
133 Световна шампионка избра Велинград 2984
134 Млади таланти взимат купите в триатлона 3144
135 ПК Белмекен с 8 състезатели на първенството 3441
136 33 медала на Държавното по триатлон 4243
137 "Машина за победи" грабна велокупата "Велинград 2010" 3340
138 Белгиец ще катери горите край Велинград с маунтийн байк 2957
139 Завършиха общинските игри по тенис на маса 2863
140 80 000 за спорта във Велинград 2554
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 7 от 8
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.