СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
101 Предстои 19-то издание на купа "Сивен" 1985
102 Тенис-легенди в шампионски финал на „Велинград оупън“ 2957
103 Белмекен - шампионският път на Кобрата 2134
104 Големият спорт в малкия град: Тенис турнир във Велинград 4060
105 Етрополе празнува, СОУ „Христо Ясенов“ е футболен шампион 2208
106 Пето място за „горските” по футбол в България 2493
107 „Горските“ в „железен триъгълник“ на финалите в Етрополе 2358
108 Велинградчанин блести на турнир по културизъм 4070
109 Шампионски удар за ПГГС „Христо Ботев“ 2307
110 Две крачки делят „горските” от футболно чудо 1997
111 „Горските“ са областни шампиони по футбол 2268
112 Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 2311
113 Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 2284
114 Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 2426
115 „Горската“ сила първа при юношите 2528
116 Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 2363
117 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 2025
118 Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 2123
119 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 1883
120 Приключиха общинските игри по тенис на маса 2297
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 6 от 8
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.