СКОНТО ООД

Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Състезателка на СК Атлас взе два медала на Държавното по ски-бягане 2335
2 Велинградските скиори закриха сезона на писта „Старина“ 2421
3 Велинградчанка участва на Световното по ски-ориентиране в Швеция 2795
4 52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“ 2671
5 Лидия Нанова прибави още 2 медала от ски-бягането на Боровец 2509
6 Първи два медала за велинградските ски на Боровец 3093
7 Феноменален Владимир Илиев донесе исторически медал за българския биатлон 2328
8 Писта „Старина“ приема стартове в алпийските дисциплини 3103
9 Лидия Нанова стартира с №1 в Сараево, швейцарка спечели златото 3363
10 Велинградчанка замина за Европейския олимпийски зимен фестивал в Сараево 3306
11 129 участници събра ДП по ски-бягане на Юндола 2584
12 Велинградско участие на Балканската купа по ски-бягане 2877
13 Алберт Попов пренаписа историята с 6-о място в Шладминг 2908
14 Сребро и бронз за СК Атлас от купа „Узана“ 3095
15 Ново признание за СК Атлас - Велинград 3679
16 Комплекс „Старина“ събра скиори от няколко поколения 3907
17 Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ 6528
18 Писта „Старина“ е домакин на гигантски слалом 4080
19 Мъжкият ни биатлон прави силен сезон 3394
20 Ски празник за ученици с нарушено зрение на Юндола 3592
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>
Страница 1 от 3
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.