СКОНТО ООД

Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 ПК Белмекен взе 8 медала от турнира „Смели делфини“ 261
2 ПК Белмекен донесе 5 медала от международен турнир в Пловдив 277
3 Георги Сейменов разнесе славата на ПК Белмекен в Испания 763
4 ПК Белмекен с 12 медала, Христо Джонгалов е №1 386
5 ПК Белмекен с 5 медала от международен турнир в Стара Загора 518
6 ПК Белмекен се завърна с три медала от Сандански 637
7 Велинградските плувци носят 9 медала от Стара Загора 1456
8 16 медала за ПК Чепинец от международния турнир „Бриз 2020“ 2303
9 Жестока трагедия сполетя създателите на ПК Белмекен 3673
10 Велинградски плувец влезе в престижна класация 3401
11 ПК Белмекен в топ 5 на България, Петър Мицин - 4-кратен Държавен шампион 3841
12 12 медала за ПК Белмекен от плувния турнир „Пловдив“ 4181
13 Успехи на ПК Белмекен, Петър Мицин с Кандидат - майсторска норма 3947
14 Юноша на ПК Белмекен – вицешампион на България 3359
15 ПК Белмекен завоюва 9 медала, над 700 плувци участваха в Сандански 4084
16 Шест златни медала за ПК Белмекен в Пловдив 3444
17 ПК Белмекен се завърна с 12 медала от „Цветница Speedo cup” 2818
18 ПК Чепинец донесе 20 медала от Смолян 2898
19 Петър Мицин от ПК Белмекен с 4 медала на МТ „Пирин“ 3126
20 9 медала за плувците на ПК Чепинец в Благоевград 3506
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 1 от 6
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 16:00 ч.

КРЛевски Раковски (Сф)1:1Банско тийм           

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРСливн. герой1:4Марек (Дупница)
КРБотев (Ихтиман)0:2Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:5Славия II (Сф)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин (ГД)
 Балкан (Бот)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)2:2Оборище (Пан)
КРОФК Костинброд1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)2:2Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)1:1Рилски спортист

4 октомври 2022 г. (вторник) - 16:00 ч.

16:00Левски II (Сф)-:-ЦСКА II (Сф)
 ФК Кюстендил-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)3:4Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)2:1Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРВихър (Ветрен)1:5Сарая
КРЛозен2:0Ботев (Черн)
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)8+1824
 2 Чавдар (Етрополе)8+1221
3Славия II (София)7+715
4Сливнишки герой (Сливница)6+112
 5 Банско тийм8-111
6Балкан (Ботевград)8-210
7Септември II (София)9-58
8
ЦСКА 1948 III (София)7-17
9Ботев (Ихтиман)7-46
10
Левски-Раковски (София)8-125
11Пирин (Гоце Делчев)8-133
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд8+922
 2 ФК Кюстендил8+915
3Оборище (Панагюрище)8+215
4Рилски спортист (Самоков)8+210
 5 Вихрен (Сандански)7+610
6Септември (Симитли)8+39
7ЦСКА II (София)6 08
8
Гранит (Владая)8-38
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)6-114
11Надежда (Доброславци)9-133
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)4+2310
 2 Брацигово4+810
3Левски (Паталеница)4+89
4Спартак (Калугерово)4+29
 5 Локомотив (Септември)4-86
6Спартак (Пещера)4-46
7Марица (Белово)4-73
8
Оборище II (Панагюрище)4-73
9
Юнак (Ивайло)4-83
10Тракиец (Главиница)4-70
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1912
 2 Чепинец (Велинград)4+1612
3Чико-Бунара (Бяга)4+89
4Величково4+59
 5 Сарая4 06
6Лозен4-66
7Вихър (Ветрен)4-103
8
Звезда (Семчиново)4-103
9
Тракия (Пазарджик)4-80
10Ботев (Черногорово)4-140
  

Кой е тук?

В момента има 30 посетителя в сайта

Приятели

. .
.