СКОНТО ООД

Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 ПК Белмекен се завърна с три медала от Сандански 312
2 Велинградските плувци носят 9 медала от Стара Загора 1150
3 16 медала за ПК Чепинец от международния турнир „Бриз 2020“ 1960
4 Жестока трагедия сполетя създателите на ПК Белмекен 3417
5 Велинградски плувец влезе в престижна класация 3054
6 ПК Белмекен в топ 5 на България, Петър Мицин - 4-кратен Държавен шампион 3434
7 12 медала за ПК Белмекен от плувния турнир „Пловдив“ 3705
8 Успехи на ПК Белмекен, Петър Мицин с Кандидат - майсторска норма 3533
9 Юноша на ПК Белмекен – вицешампион на България 3066
10 ПК Белмекен завоюва 9 медала, над 700 плувци участваха в Сандански 3678
11 Шест златни медала за ПК Белмекен в Пловдив 3112
12 ПК Белмекен се завърна с 12 медала от „Цветница Speedo cup” 2586
13 ПК Чепинец донесе 20 медала от Смолян 2647
14 Петър Мицин от ПК Белмекен с 4 медала на МТ „Пирин“ 2872
15 9 медала за плувците на ПК Чепинец в Благоевград 3244
16 ПК Белмекен грабна два медала от международен турнир 4576
17 Първи международен турнир по плуване „Златоперки” 5518
18 Велинградчанка носи 10 медала от Тунис, дебютира със злато в Средиземно море 7592
19 Рекордно участие на III международен турнир по плуване „Спартак” 4548
20 15 медала за ПК Белмекен от турнир "Младост" 5473
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 1 от 6
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 54 посетителя в сайта

Приятели

. .
.