СКОНТО ООД

Спортни танци
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Пет шампионски титли за КСТ „Импулс“ в Албена 4428
2 Злато за двойката Даскалов – Енчева на „Hebar Cup“ 4151
3 „Hebar Cup“ събира състезатели от 3 континента 4013
4 12 медала за танцьорите на Импулс от Пловдив 3981
5 КСТ „Импулс“ с три шампионски двойки в Монтана 4155
6 Над 400 танцови двойки идват на „Hebar Cup“ 4250
7 КСТ „Импулс“ готви второто издание на „Bansko open“ 4323
8 Трета поредна шампионска титла за дуета Георгиев-Бормалийска 4696
9 Импулс със 7 двойки в Каварна 5027
10 Двойка на „Импулс” грабна 3 медала в Загреб 4910
11 Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик 5134
12 „Импулс” донесе 6 отличия от Гърция 5460
13 Три големи първенства за „Импулс” през април в чужбина 4714
14 9 отличия за „Импулс” от столицата 4891
15 Двойка на „Импулс“ стигна четвъртфинал на Световно 4775
16 Импулс закри състезателната година 5383
17 Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск 4790
18 11 медала за „Импулс” от Македония 4843
19 “Импулс” с участие в Москва, Монца и Сливен 4515
20 Силни изяви на велинградски двойки в Сърбия 4717
 
<< Начало < Предишна 1 2 Следваща > Край >>
Страница 1 от 2
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.