СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Дубълът на Пирин (Благоевград) и ОФК Костинброд влизат в ЮЗ Трета лига 277
2 Таланти на Чепинец с дебют в мъжкия футбол 598
3 Чепинец и Величково закриха сезона с 8 гола 576
4 Крайно класиране в "А" РГ - Пз - сезон 2020/21 596
5 Крайно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2020/21 389
6 Адвокат свири последното домакинство на Чепинец за сезона 428
7 Тракия (Пазарджик) взе спасителни 3 точки срещу Чепинец 452
8 Международен съдия за мача в Мирянци 733
9 Горанов и Стоев решиха уравнението за Чепинец срещу Сарая 520
10 Връчиха купите на областните първенци при децата и юношите 343
11 Футболист №8 на България за 2011-а свири в Брацигово и Величково 844
12 Юрист свири в Белово, Колина изпратен в Сарая 569
13 Чепинец не сбърка срещу Родопи (Козарско) 586
14 Децата на Оборище завоюваха купата за №1 в областното първенство 364
15 Димитър Буров свири дербито в Брацигово 560
16 7-голов трилър беляза срещата Тракиец - Чепинец 582
17 Пазарджишкият Колина взе мача Тракиец (Главиница) - Чепинец 538
18 Чико-Бунара с 12-та поредна победа след 2 гола във Велинград 389
19 Служебна победа за детския отбор на Чепинец, съперникът се отказа 514
20 Бивш рефер от професионалния футбол свири Чепинец – Чико-Бунара 570
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 1 от 132
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.