СКОНТО ООД

Финалът за ветерани във Велинград в снимки ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 12 Ноември 2009 00:21
 
 Отляво надясно: Емил Спасов, Динко Дерменджиев, Валентин Чакъров, Иван Лебанов, Стефан Павлов - Фифи Перото, Жанет Бърдарска, Христо Илинов

 
 Преди началото на финала във Велинград...

 
 Двата отбора се поздравяват...

 
 „Сини" и „жълто-черни" преди головото шоу във Велинград...

 
 Отлично настроение преди първия съдийски сигнал на Христо Ристосков...

 
 Снимка за спомен преди финал 2009...

 
 Резервната скамейка на Ботев (Пловдив)...

 
 Резервната скамейка на Левски (София)...

 
 Кмета на Община Велинград Иван Лебанов (най-вляво) по време на срещата...

 
 Гошо Гинчев (вляво) и колегата му Саид Ибраимов (вдясно) излизат за второто полувреме...

 
 Секретарят на АФЛ Валентин Чакъров награждава капитана на Ботев (Пд) Запрян Раков

 

 
 Даниел Боримиров (Левски) с първия си златен медал при ветераните...

 
 Отборът на Левски (София) - шампион за ветерани за 2009 година...

 
 Даниел Боримиров раздава автографи...

 
 Най-радостният миг - титлата е „синя“!

Всички подробности за срещата може да прочетете ТУК!

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 16:00 ч.

КРЛевски Раковски (Сф)1:1Банско тийм           

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРСливн. герой1:4Марек (Дупница)
КРБотев (Ихтиман)0:2Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:5Славия II (Сф)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин (ГД)
 Балкан (Бот)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)2:2Оборище (Пан)
КРОФК Костинброд1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)2:2Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)1:1Рилски спортист

4 октомври 2022 г. (вторник) - 16:00 ч.

16:00Левски II (Сф)-:-ЦСКА II (Сф)
 ФК Кюстендил-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)3:4Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)2:1Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРВихър (Ветрен)1:5Сарая
КРЛозен2:0Ботев (Черн)
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)8+1824
 2 Чавдар (Етрополе)8+1221
3Славия II (София)7+715
4Сливнишки герой (Сливница)6+112
 5 Банско тийм8-111
6Балкан (Ботевград)8-210
7Септември II (София)9-58
8
ЦСКА 1948 III (София)7-17
9Ботев (Ихтиман)7-46
10
Левски-Раковски (София)8-125
11Пирин (Гоце Делчев)8-133
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд8+922
 2 ФК Кюстендил8+915
3Оборище (Панагюрище)8+215
4Рилски спортист (Самоков)8+210
 5 Вихрен (Сандански)7+610
6Септември (Симитли)8+39
7ЦСКА II (София)6 08
8
Гранит (Владая)8-38
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)6-114
11Надежда (Доброславци)9-133
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)4+2310
 2 Брацигово4+810
3Левски (Паталеница)4+89
4Спартак (Калугерово)4+29
 5 Локомотив (Септември)4-86
6Спартак (Пещера)4-46
7Марица (Белово)4-73
8
Оборище II (Панагюрище)4-73
9
Юнак (Ивайло)4-83
10Тракиец (Главиница)4-70
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1912
 2 Чепинец (Велинград)4+1612
3Чико-Бунара (Бяга)4+89
4Величково4+59
 5 Сарая4 06
6Лозен4-66
7Вихър (Ветрен)4-103
8
Звезда (Семчиново)4-103
9
Тракия (Пазарджик)4-80
10Ботев (Черногорово)4-140
  

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.