СКОНТО ООД

Временно класиране в "А" РГ - Пз - сезон 2021/22 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 27 Ноември 2021 16:03

"А"   Р Е Г И О Н А Л Н А    Г Р У П А   -   П А З А Р Д Ж И К

сезон 2021/22 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 Балкан (Варвара) 14 14 0 0 48 11 42
2 Чико-Бунара (Бяга) 14 9 3 2 44 20 30
3 Брацигово 14 9 2 3 36 14 29
4 Левски (Паталеница) 14 8 4 2 40 18 28
5 Марица (Белово) 14 7 5 2 30 19 26
6 Чепинец (Велинград) 14 6 3 5 29 22 21
7 Юнак (Ивайло) 14 6 2 6 26 26 20
8 Сарая 14 5 3 6 23 28 18
9 Родопи (Козарско) 14 5 1 8 12 32 16
10 Величково 14 4 4 6 12 17 16
11 Локомотив (Септември) 14 3 5 6 18 29 14
12 Вихър (Ветрен) 14 4 2 8 20 30 14
13 Спартак (Калугерово) 14 2 2 10 11 32 8
14 Тракиец (Главиница) 14 2 2 10 11 36 8
15 Тракия (Пазарджик) 14 0 4 10 5 31 4

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 16:00 ч.

КРЛевски Раковски (Сф)1:1Банско тийм           

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРСливн. герой1:4Марек (Дупница)
КРБотев (Ихтиман)0:2Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:5Славия II (Сф)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин (ГД)
 Балкан (Бот)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)2:2Оборище (Пан)
КРОФК Костинброд1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)2:2Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)1:1Рилски спортист

4 октомври 2022 г. (вторник) - 16:00 ч.

16:00Левски II (Сф)-:-ЦСКА II (Сф)
 ФК Кюстендил-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)3:4Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)2:1Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРВихър (Ветрен)1:5Сарая
КРЛозен2:0Ботев (Черн)
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)8+1824
 2 Чавдар (Етрополе)8+1221
3Славия II (София)7+715
4Сливнишки герой (Сливница)6+112
 5 Банско тийм8-111
6Балкан (Ботевград)8-210
7Септември II (София)9-58
8
ЦСКА 1948 III (София)7-17
9Ботев (Ихтиман)7-46
10
Левски-Раковски (София)8-125
11Пирин (Гоце Делчев)8-133
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд8+922
 2 ФК Кюстендил8+915
3Оборище (Панагюрище)8+215
4Рилски спортист (Самоков)8+210
 5 Вихрен (Сандански)7+610
6Септември (Симитли)8+39
7ЦСКА II (София)6 08
8
Гранит (Владая)8-38
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)6-114
11Надежда (Доброславци)9-133
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)4+2310
 2 Брацигово4+810
3Левски (Паталеница)4+89
4Спартак (Калугерово)4+29
 5 Локомотив (Септември)4-86
6Спартак (Пещера)4-46
7Марица (Белово)4-73
8
Оборище II (Панагюрище)4-73
9
Юнак (Ивайло)4-83
10Тракиец (Главиница)4-70
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1912
 2 Чепинец (Велинград)4+1612
3Чико-Бунара (Бяга)4+89
4Величково4+59
 5 Сарая4 06
6Лозен4-66
7Вихър (Ветрен)4-103
8
Звезда (Семчиново)4-103
9
Тракия (Пазарджик)4-80
10Ботев (Черногорово)4-140
  

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.