СКОНТО ООД

Вълнуващ старт на ученическите игри по баскетбол във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 22 Февруари 2020 23:46
Тимът на ИСУ "В. Левски" (в оранжево) завоюва I място след успех срещу НПГГС "Хр. Ботев" (в зелено) 

Новата многофункционална спортна зала на НПГГС „Христо Ботев“ е домакин на общинските финали по баскетбол за ученици във Велинград.

Надпреварата започна на 21 февруари 2020 г. със срещите при XI-XII клас и ще продължи до 23 февруари включително с мачовете в останалите възрастови групи.

Турнирът при юношите бе открит с мача между домакините от НПГГС „Христо Ботев“ и ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“. „Горските“ записаха историческа победа с 50:30 точки. Това бе и първо официално състезание в новото им спортно бижу.

Във втората среща фаворитите от ИСУ „Васил Левски“ се наложиха с 47:23 точки срещу селекцията на ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“, която приключи на третата позиция в крайното подреждане.

Най-оспорвано протече срещата за първото място между ИСУ „Васил Левски“ и НПГГС „Христо Ботев“. Опитният тим на ИСУ „Васил Левски“ спечели с 41:29 срещу вдъхновения отбор на домакините.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още подробности:

ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 в баскетбола при V-VII клас

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 51 посетителя в сайта

Приятели

. .
.