СКОНТО ООД

Излъчиха общинските първенци по волейбол във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 19 Февруари 2020 22:20
Девойките на ИСУ "Васил Левски" грабнаха първите места във волейбола 

Шест отбора ще представят община Велинград на областните ученически финали по волейбол. Две училища си поделиха по три титли в отделните възрастови групи. Срещите от общинското първенство се проведоха от 14 до 16 февруари 2020 г. в залата на ИСУ „Васил Левски“ – Велинград.

Домакините взеха първите места при момчетата (V-VII клас), девойките младша и старша възраст (VIII-X и XI-XII клас). Така ИСУ „Васил Левски“ взе 3 квоти за областния етап на ученическите игри по волейбол.

Другите три първи места завоюваха отборите на ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“. Възпитаниците на училището сатнаха първенци в надпреварите при момичетата (V-VII клас), юношите младша и старша възраст (VIII-X и XI-XII клас).

Юношите на ИСУ "Св. Св. Кирил и Методий" (в бяло-синьо) триумфираха при VIII-X и XI-XII клас 

Най-драматична бе развръзката в срещите при юношите старша възраст. Там трите участващи тима – ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“, ИСУ „Васил Левски“  и НПГГС „Христо Ботев“ си размениха по една победа и една загуби и се наложи геймовото съотношение да излъчи победителя.

V-VII клас момичета

Първо място - ИСУ "Св. Св. Кирил и Методий"

Второ място - ОУ "Христо Ботев"

Трето място - ОбУ "Иван Вазов" - с. Пашови

V-VII клас момчета

Първо място - ИСУ "Васил Левски"

Второ място - ИСУ "Св. Св. Кирил и Методий" 

Трето място - ОУ "Христо Ботев"

VIII-X клас девойки

Първо място - ИСУ "Васил Левски"

Второ място - ОбУ "Иван Вазов" - с. Пашови

Трето място - ИСУ "Св.Св.Кирил и Методий"

VIII - X клас юноши

Първо място - ИСУ "Св.Св.Кирил и Методий"

Второ място - ИСУ "Васил Левски"

Трето място - НПГГС "Христо Ботев"

XI-XII клас девойки

Първо място - ИСУ "Васил Левски"

Второ място - ИСУ "Св. Св. Кирил и Методий" 

Трето място - СУ "Христо Смирненски" - с. Света Петка

XI-XII клас юноши

Първо място - ИСУ "Св.Св.Кирил и Методий"

Второ място - ИСУ "Васил Левски"

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.