 | | Няколко поколения футболисти на Чепинец присъстваха на сбирката |
Легенди на Футболен клуб Чепинец от няколко поколения се събраха на традиционната си годишна среща.  | | Николай Сестримски - Панса (в средата) заедно с кмета д-р Костадин Коев (вляво) и Явор Добрев (вдясно) |
Домакин на емоционалното събитие бе ресторант „Чинарите“. Сбирката се провежда по инициатива на кмета на общината д-р Костадин Коев, който е и председател на ФК Чепинец.  | | Атомното нападение на Чепинец от 70-те години - Орлин Кадьов (вляво) и Спас Иванов (вдясно) |
Организацията на мащабната проява бе поверена на Явор Добрев. Бившият играч на велинградчани успешно влезе в ролята на мениджър на събитието. Сбирката бе уважена от над 40 бивши играчи на велинградчани.  | | Никола Димитров (вляво) заедно с юбиляра Райо Петричев (вдясно) |
В началото с едноминутно мълчание бе почетена паметта на всички футболисти на ФК Чепинец, които не са вече на този свят. По време на мероприятието с плакети пък бяха наградени заслужили ветерани на клуба, които празнуват юбилеи през 2019 г.  | | Незабравимите спомени от миналото бяха част от "менюто" по време на сбирката |
За принос в развитието и популяризирането на футбола във Велинград бяха отличени Георги Петричев, Илия Гугалов, Димитър Делиев, Райо Петричев, Красимир Узунов, Николай Сестримски, Илия Попов, Емил Авдев, Иван Рашков (посмъртно) и Ботьо Наков. Последният наскоро спаси човешки живот.  | | Ветераните на Чепинец се отчетоха подобаващо и на дансинга |
В хода на вечерта ветераните отново се върнаха към най-славните години на ФК Чепинец. Сред тях имаше не един и двама от главните герои - истински футболни великани, написали със златни букви страницата с най-значимите успехи в историята на велинградския футбол. Филип УСТАБАШИЕВ
|