НАКРАТКО:
23 гола бяха отбелязани в срещите от XIV кръг на ЮЗ Трета лига
2,59 гола на мач е средната резултатност в ЮЗ Трета лига

СКОНТО ООД

Чико-Бунара (Бяга) с 10-а поредна победа, Чепинец с първа загуба

Домакините прибавиха трите точки след успех с 5:2...

#000000

Временно класиране в Четвърта лига - Пз - сезон 2019/20

Водач с пълен актив от точки е отбора на Чико - Бунара (Бяга)...

#000000

Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2019/20

Лидерското място държи Миньор (Пк) с актив от 33 точки...

#000000
#000000
http://www.velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/7905422746_2.jpg
http://www.velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/993667ball2018_1_.jpg
http://www.velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/889705adidas2019.JPG
http://www.velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/4474743014_1.JPG
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
altech.bg%20
Чико-Бунара (Бяга) с 10-а поредна победа, Чепинец с първа загуба
Вторник, 12 Ноември 2019 (0 Comments)
Ветеранът Явор Въндев (вляво) се отчете с 2 гола за Чико-Бунара в мача срещу ЧепинецОтборът на Чико-Бунара (Бяга) записа 10-и пореден успех... продължава>
Временно класиране в Четвърта лига - Пз - сезон 2019/20
Неделя, 10 Ноември 2019 (0 Comments)
Ч Е Т В Ъ Р Т А   Л И Г А - П А З А Р Д Ж И Ксезон 2018/19 г.ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ   ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т 1 Чико-Бунара (Бяга) 10 10... продължава>
Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2019/20
Събота, 09 Ноември 2019 (0 Comments)
Ю Г О З А П А Д Н А  Т Р Е Т А  Л И Г А сезон 2019/20 г.ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ   ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т 1 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 13 10 3 0 ... продължава>
Цветомир Карагьозов свири дербито в Бяга
Петък, 08 Ноември 2019 (0 Comments)
Неостаряващият ветеран Явор Въндев се отчете с 2 гола в мача срещу ЧепинецПазарджишкият арбитър Цветомир Карагьозов ще раздава... продължава>
Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2019/20 г.
Събота, 02 Ноември 2019 (0 Comments)
V - VII клас   Етап Дата и час Отбори Резултат Квалиф. кръг 21.10.19 г.(понеделник)14:00 ч. ОУ „Иван Вазов”... продължава>
Ученическото първенство по футбол навлиза в решителна фаза
Петък, 01 Ноември 2019 (0 Comments)
Селекцията на НПГГС "Хр. Ботев" (в зелено-червено) се класира за финала при учениците от VIII - X класПрез месец ноември предстои да бъдат... продължава>
Успехи на ПК Белмекен, Петър Мицин с Кандидат - майсторска норма
Четвъртък, 31 Октомври 2019 (0 Comments)
Възпитаниците на ПК Белмекен взеха 10 медала в Стара ЗагораОтново много силно се представиха състезателите на Плувен клуб Белмекен -... продължава>
Чепинец прескочи Светкавица с 1:7
Понеделник, 21 Октомври 2019 (0 Comments)
Футболистите на Чепинец записаха нов убедителен успех, този път в СинитевоОтборът на Чепинец продължи победната си серия в Четвърта... продължава>
Чепинец изнесе футболна лекция на Лозен
Вторник, 15 Октомври 2019 (0 Comments)
Александър Котаров (в бяло) в епизод от двубоя срещу ЛозенОтборът на Чепинец записа най-голямата си победа от началото на сезона в... продължава>
Лекоатлетически полумаратон събра 140 участници в Ракитово
Вторник, 08 Октомври 2019 (0 Comments)
Стартът на 5 км в района на м. Блатца премина при най-масово участиеНа 5 октомври се проведе седмото издание на Планинския... продължава>
Чепинец изригна с 6:1 срещу Левски (Паталеница)
Понеделник, 07 Октомври 2019 (0 Comments)
Илия Иванов (в бяло) бе сред голмайсторите на мача в ПаталеницаОтборът на Левски (Паталеница) инкасира тежко домакинско поражение с 1:6 от... продължава>
Рекордно кратък мач между Чепинец и Сарая
Вторник, 01 Октомври 2019 (0 Comments)
Селекцията на Чепинец прибави 3 точки към своя активЕдва 3 минути продължи футболната среща между тимовете на Чепинец и Сарая. Гостите... продължава>
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)0:0Миньор (Пк)
КРБеласица (Пч)
5:1Ботев (Ихтиман)
КРСептември (Сим)2:1Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
4:1Марек (Дупница)
КРПерун (Кресна)1:3Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:0Рилски спортист
КРСпортист (Своге)0:1Банско
КРПирин (Разлог)0:3Вихрен (Санд)
ФК Кюстендил-почива

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)7:2Светкавица (Син)
КРБрацигово5:2Балкан (Варвара)
КР    Вихър (Ветрен)0:11Левски (Пат)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КР Тракиец (Глав)3:1Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)5:2Чепинец (Вел)        
КРРодопи (Коз)3:0Спартак (Кал) 
КРЛокомотив (Септ)4:1Лозен
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
13+2733
2Септември (Симитли)13+1229
3Вихрен (Сандански)14+1229
4ФК Кюстендил13+9 25
5Спортист (Своге)13+625
6Оборище (Панагюрище)14+1325
7Беласица (Петрич)13+522
8
Сливнишки герой (Сливница)13+218
9
Банско13+417
10
Чавдар (Етрополе)14+116
11Балкан (Ботевград)13-615
  12Надежда (Доброславци)13-514
13Пирин (Разлог)13-910
14Ботев (Ихтиман)13-159
 15  Марек (Дупница)13-199
16Рилски спортист (Самоков)13-148
17Перун (Кресна)13-237
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
14:00Рилски спортист-:-Надежда (Добр)
14:00Сливнишки герой-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Балкан (Бот)
14:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
14:00Миньор (Пк)-:-Септември (Сим)
14:00Банско-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+4630
2Брацигово10+4124
3Чепинец (Велинград)10+2521
 4 Левски (Паталеница)10+1020
5Спартак (Калугерово)10+219
6Марица (Белово)10+418
7Балкан (Варвара)10+1016
 8 Локомотив (Септември)10+716
9Родопи (Козарско)10+214
10
Тракиец (Главиница)10-212
11Величково10-111
 12 Сарая10-119
13Тракия (Пазарджик)10-79
14Лозен10-356
 15  Вихър (Ветрен)10-411
 16 Светкавица (Синитево)10-501
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XI кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
14:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Брацигово
14:00Лозен-:-Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00
Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
14:00  Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Светкавица (Син)-:-Локомотив (Септ)
14:00Спартак (Кал)-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.