СКОНТО ООД

altech.bg%20
Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
221 Спортните клубове във Велинград написаха благодарствен адрес 1404
222 Топреферът Антон Генов остана без книжка във Велинград 1472
223 Празничен обяд за ДЮШ на „Чепинец“ 1793
224 Книга за футбола в Чепинския край стягат във Велинград 1481
225 Димитър Дановски гледа към ново Световно първенство 1444
226 Иван Лебанов: Вие сте истинска реклама на Велинград 1321
227 Петър Милчев: Чувствам се пръв сред равни 1921
228 Голаджията Христо Спасов взе „Златната топка” 1868
229 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2009-та 2180
230 Една легенда на 52 1425
231 21 полицаи пазят на мач в трета дивизия 1372
232 Димитър Дановски стана Спортист на Велинград за 2009 година 1522
233 Футболна легенда носи уиски от Белгия за успех на „Чепинец“ 1588
234 Новак в трета дивизия пусна билети от 10 лева 1332
235 “Чепинец” събра Иван Лебанов и Фидел Беев 1835
236 ТД “Юндола” навърши 90 години 1917
237 2 състезатели от “Импулс” влизат в „Dancing Stars 2” 1594
238 Наш човек блесна като рефер 1550
239 Официален старт на VELSPORT24.COM 2894
 
<< Начало < Предишна 11 12 Следваща > Край >>
Страница 12 от 12
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРилски спортист
1:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)4:2Надежда (Добр)
КРБанско1:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)0:2ФК Кюстендил
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРСливнишки герой0:0Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)0:3Спортист (Своге)

23 октомври 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
Пирин (Разлог)-почива

4-та лига Пз - VIII кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:1Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)0:2Левски (Пат)
КР  Вихър (Ветрен)0:2Тракиец (Глав)
КРВеличково4:0Сарая

13 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)9:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)4:0Светкавица (Син)    
КРЛокомотив (Септ)1:2Брацигово
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 64 посетителя в сайта

Приятели

. .
.