СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Тенисистите на СУ „Хр. Смирненски“ - общински първенци при юношите 2020
22 Момчетата на ОУ „Христо Ботев“ – Абланица са №1 на тенис на маса 2200
23 Тимовете на Драгиново и Света Петка с първи титли в тениса на маса 2807
24 Триумф за Литва на Световното по риболов на лед, България влезе в топ 8 1796
25 Отборът на Литва извади най-много риба в първия ден от световното край Батак 7315
26 Снежен ад на световното по риболов на лед край Батак 2023
27 Купа „Велинград“ събра 55 участници, Папарков вдигна трофея при мъжете 2461
28 СК Атлас с три призови места за купа „Велинград“ 2134
29 Велинградчанка грабна три отличия в ски-бягането и стана №1 3785
30 Велинградски триумф на ДП по ски-бягане 3041
31 Купа „Велинград – Белмекен – Сивен“ събра 119 участници 2014
32 Организират летен турнир по минифутбол в Пазарджик 3136
33 Три отбора от Велинград са областни шампиони по баскетбол 1908
34 Ученици мериха сили в състезание с велосипеди 1973
35 Наградиха най-добрите в общинските ученически игри 1723
36 Стартираха заявките за Великденския турнир по минифутбол 1586
37 4 училища изпращат баскетболни отбори в Пазарджик 2051
38 10 училища премериха сили в тениса на маса 2778
39 Шест отбора отиват на областните финали по волейбол 2169
40 Избрани моменти от закриването на ЕП по ски-ориентиране 1615
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 2 от 8
Следете ни в:
mallbg.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.