СКОНТО ООД

altech.bg%20
Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Велинградските скиори закриха сезона на писта „Старина“ 826
2 Велинградчанка участва на Световното по ски-ориентиране в Швеция 1195
3 52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“ 893
4 Лидия Нанова прибави още 2 медала от ски-бягането на Боровец 908
5 Първи два медала за велинградските ски на Боровец 1532
6 Феноменален Владимир Илиев донесе исторически медал за българския биатлон 785
7 Писта „Старина“ приема стартове в алпийските дисциплини 1114
8 Лидия Нанова стартира с №1 в Сараево, швейцарка спечели златото 1707
9 Велинградчанка замина за Европейския олимпийски зимен фестивал в Сараево 1510
10 129 участници събра ДП по ски-бягане на Юндола 1042
11 Велинградско участие на Балканската купа по ски-бягане 1298
12 Алберт Попов пренаписа историята с 6-о място в Шладминг 1248
13 Сребро и бронз за СК Атлас от купа „Узана“ 1556
14 Ново признание за СК Атлас - Велинград 1988
15 Комплекс „Старина“ събра скиори от няколко поколения 2218
16 Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ 4892
17 Писта „Старина“ е домакин на гигантски слалом 2437
18 Мъжкият ни биатлон прави силен сезон 1458
19 Ски празник за ученици с нарушено зрение на Юндола 1898
20 Скиорите на Атлас грабнаха 9 медала на Боровец 2894
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>
Страница 1 от 3
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой4:0Рилски спортист
КРБеласица (Пч)
1:0Перун (Кресна)
КР Септември (Сим)1:0Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:1Пирин (Разлог)
КРФК Кюстендил2:0Банско
КРМиньор (Пк)7:1Марек (Дупница)
КРНадежда (Добр)2:4Спортист (Своге)
 Ботев (Ихтиман)-почива

4-та лига Пз - V кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Величково
КРЛевски (Пат)2:1Марица (Белово)
17:00Лозен-:-Светкавица (Син)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракия (Пз)

22 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Чепинец (Вел)
17:00 Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)    
17:00Брацигово-:-Родопи (Коз)
17:00Сарая-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
7+1519
2Вихрен (Сандански)7+616
3Оборище (Панагюрище)7+814
4ФК Кюстендил7+5 13
5Септември (Симитли)6+612
6Сливнишки герой (Сливница)7+211
7Спортист (Своге)7-210
8
Ботев (Ихтиман)7-39
9
Беласица (Петрич)6-28
10
Рилски спортист (Самоков)
6-36
11Пирин (Разлог)7-66
  12Банско6+15
13Чавдар (Етрополе)7-25
14Марек (Дупница)6-65
 15  Надежда (Доброславци)6+15
16Балкан (Ботевград)6-74
17Перун (Кресна)
7-134
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след V кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
5Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)4+2012
2Левски (Паталеница)4+19
3Спартак (Калугерово)4-49
 4 Брацигово4+208
5Марица (Белово)4+48
6Чепинец (Велинград)4+48
7Родопи (Козарско)4+47
 8 Балкан (Варвара)4+107
9Локомотив (Септември)4+47
10
Величково4+16
11Лозен4-203
 12 Тракиец (Главиница)4-23
13Сарая4+23
14Тракия (Пазарджик)4-71
 15  Вихър (Ветрен)4-110
 16 Светкавица (Синитево)4-260
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 14 посетителя в сайта

Приятели

. .
.