СКОНТО ООД

altech.bg%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 Велинградските плувци стартираха с 19 медала при ветераните 2747
82 Велинград е домакин на плувния шампионат за ветерани 1309
83 САЩ - новото предизвикателство за Вангелина Драганова 1990
84 Шампионски хеттрик за Вангелина Драганова 1280
85 5 медала за велинградските плувци от София 1168
86 Георги Целев с 3 отличия от „Весел делфин“ във Варна 1251
87 28 медала за плувците на Чепинец от Македония 1172
88 4 отличия за плувците на Чепинец от Talent Cup 1273
89 Силни изяви на ПК Белмекен в Солун 1303
90 Три титли за Вангелина Драганова при жените 1202
91 Ангел Станчев блести за ПК „Чепинец“ в София, носи два медала 1357
92 Два медала за велинградските плувци в Пловдив 1149
93 Бронз за ПК „Чепинец“ от „Весел делфин“ във Варна 1260
94 Велинградчанка счупи 23-годишен рекорд в плуването 2239
95 Злато и евроучастие за Вангелина Драганова 1977
96 Три отличия за ПК „Белмекен” от „Весел делфин” 1999
97 Плувното лято започна с 2 медала от Сандански 2010
98 18 отличия за ПК „Белмекен“ от детския турнир „Шампион“ 2261
99 Вангелина Драганова ще участва на младежка олимпиада във Финландия 2462
100 Велинградските плувци закриха сезона с 6 отличия 2590
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 Следваща > Край >>
Страница 5 от 5
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.