СКОНТО ООД

altech.bg%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 САЩ - новото предизвикателство за Вангелина Драганова 1889
82 Шампионски хеттрик за Вангелина Драганова 1191
83 5 медала за велинградските плувци от София 1085
84 Георги Целев с 3 отличия от „Весел делфин“ във Варна 1164
85 28 медала за плувците на Чепинец от Македония 1091
86 4 отличия за плувците на Чепинец от Talent Cup 1203
87 Силни изяви на ПК Белмекен в Солун 1231
88 Три титли за Вангелина Драганова при жените 1116
89 Ангел Станчев блести за ПК „Чепинец“ в София, носи два медала 1260
90 Два медала за велинградските плувци в Пловдив 1080
91 Бронз за ПК „Чепинец“ от „Весел делфин“ във Варна 1162
92 Велинградчанка счупи 23-годишен рекорд в плуването 2159
93 Злато и евроучастие за Вангелина Драганова 1893
94 Три отличия за ПК „Белмекен” от „Весел делфин” 1911
95 Плувното лято започна с 2 медала от Сандански 1916
96 18 отличия за ПК „Белмекен“ от детския турнир „Шампион“ 2181
97 Вангелина Драганова ще участва на младежка олимпиада във Финландия 2381
98 Велинградските плувци закриха сезона с 6 отличия 2503
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 Следваща > Край >>
Страница 5 от 5
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

4-та лига Пз - XI кръг (отл. срещи)

14 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)1:2Родопи (Коз)
КРБалкан (Варвара)6:2Тракиец (Глав)
КРЛозен2:0Тракия (Пз)
КРСарая6:1Вихър (Ветрен)        

15 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР   Спартак (Кал)3:8Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)  
КРЛевски (Пат)2:3Локомотив (Септ)
 Величково-почива
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.