СКОНТО ООД

altech.bg%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
41 Велинградчанка донесе 5 златни медала от олимпийски басейн 5642
42 Двама юноши на ПК Белмекен гонят квоти за Токио 2020 3502
43 10 медала за плувците на ПК Чепинец от Благоевград 2232
44 Първи старт за плувците на Белмекен 1934
45 34 отличия за ПК Чепинец от Пазарджик 2834
46 21 медала за ПК Белмекен от турнира „Шампион“ 2403
47 Супер успех на ПК Белмекен при мъжете 1932
48 85 участници събра детския плувен турнир във Велинград 2094
49 ПК Белмекен се завърна с медали от „GD Cup 2016“ 1765
50 Детски плувен турнир организират във Велинград 1399
51 Шампионски триумф за ПК Белмекен на турнира „Пловдив 2016“ 1559
52 Велинградчанка завоюва 5 медала в Гърция 2601
53 20 медала за ПК Белмекен от Немо къп 2016 2666
54 Шампионско плуване на Моника Трифонова в Кипър 3422
55 Наш плувец взе медал на международен турнир 1916
56 9 медала за велинградските плувци при ветераните 2229
57 Плувците на ПК Чепинец с 15 медала от Сърбия 2263
58 Велинградчанин с отличия от юношеското първенство 3085
59 Две шампионски титли за Вангелина Драганова от ПК Белмекен 2501
60 Победи за ПК Белмекен в Гърция 1651
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 Следваща > Край >>
Страница 3 от 5
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.