СКОНТО ООД

altech.bg%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Велинградчанка записа плувни успехи във Виена 3783
22 ПК Чепинец взе отличия от международен турнир 2697
23 ПК Чепинец грабна 36 медала на турнира „Шампион“ 3060
24 ПК Белмекен участва с 6 състезатели на зимния шампионат 2393
25 Велинградчанка взе 19 златни медала през 2017-а 3534
26 Плувец заслужи специалния приз на кмета на Велинград 3474
27 Успешни изяви за трио на ПК Белмекен 2314
28 Велинградчанка грабна 6 златни медала в Кипър 5059
29 Отличия за ПК Чепинец от плувен турнир „Левски“ 1961
30 12 медала за ПК Белмекен от международния турнир „Бриз“ 2776
31 Велинградчанин участва на Европейско първенство 2567
32 Георги Сейменов в топ 8 на Световното първенство по плуване 3822
33 ПК Белмекен с 2 медала от ДП за юноши и девойки 2017
34 Вангелина Драганова за 39-ти път стана държавен шампион 1959
35 Три от три за Моника Трифонова в Сърбия 2356
36 ПК Чепинец с 5 медала от състезание с рекордно участие 1545
37 Велинградски плувец грабна медал от Балканиадата 2181
38 ПК Белмекен на Балканиадата по плуване 2167
39 ПК Чепинец взе 16 медала в Пловдив, Георги Целев е №1 2565
40 ПК Белмекен участва с 10 плувци на отборното в София 2200
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 Следваща > Край >>
Страница 2 от 5
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.