СКОНТО ООД

altech.bg%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Юноша на ПК Белмекен – вицешампион на България 1177
2 ПК Белмекен завоюва 9 медала, над 700 плувци участваха в Сандански 1414
3 Шест златни медала за ПК Белмекен в Пловдив 1116
4 ПК Белмекен се завърна с 12 медала от „Цветница Speedo cup” 876
5 ПК Чепинец донесе 20 медала от Смолян 966
6 Петър Мицин от ПК Белмекен с 4 медала на МТ „Пирин“ 1099
7 9 медала за плувците на ПК Чепинец в Благоевград 1414
8 ПК Белмекен грабна два медала от международен турнир 2366
9 Първи международен турнир по плуване „Златоперки” 3641
10 Велинградчанка носи 10 медала от Тунис, дебютира със злато в Средиземно море 5521
11 Рекордно участие на III международен турнир по плуване „Спартак” 2818
12 15 медала за ПК Белмекен от турнир "Младост" 3330
13 Шест отличия за ПК Чепинец от турнир „Младост“ 2029
14 Успехи на най-младите плувци на ПК Чепинец 1865
15 ПК Белмекен с 9 плувци на Държавното отборно първенство 2258
16 Велинградчанка записа плувни успехи във Виена 3257
17 ПК Чепинец взе отличия от международен турнир 2307
18 ПК Чепинец грабна 36 медала на турнира „Шампион“ 2727
19 ПК Белмекен участва с 6 състезатели на зимния шампионат 2120
20 Велинградчанка взе 19 златни медала през 2017-а 3182
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 Следваща > Край >>
Страница 1 от 5
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой4:0Рилски спортист
КРБеласица (Пч)
1:0Перун (Кресна)
КР Септември (Сим)1:0Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:1Пирин (Разлог)
КРФК Кюстендил2:0Банско
КРМиньор (Пк)7:1Марек (Дупница)
КРНадежда (Добр)2:4Спортист (Своге)
 Ботев (Ихтиман)-почива

4-та лига Пз - V кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Величково
КРЛевски (Пат)2:1Марица (Белово)
17:00Лозен-:-Светкавица (Син)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракия (Пз)

22 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Чепинец (Вел)
17:00 Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)    
17:00Брацигово-:-Родопи (Коз)
17:00Сарая-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
7+1519
2Вихрен (Сандански)7+616
3Оборище (Панагюрище)7+814
4ФК Кюстендил7+5 13
5Септември (Симитли)6+612
6Сливнишки герой (Сливница)7+211
7Спортист (Своге)7-210
8
Ботев (Ихтиман)7-39
9
Беласица (Петрич)6-28
10
Рилски спортист (Самоков)
6-36
11Пирин (Разлог)7-66
  12Банско6+15
13Чавдар (Етрополе)7-25
14Марек (Дупница)6-65
 15  Надежда (Доброславци)6+15
16Балкан (Ботевград)6-74
17Перун (Кресна)
7-134
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след V кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
5Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)4+2012
2Левски (Паталеница)4+19
3Спартак (Калугерово)4-49
 4 Брацигово4+208
5Марица (Белово)4+48
6Чепинец (Велинград)4+48
7Родопи (Козарско)4+47
 8 Балкан (Варвара)4+107
9Локомотив (Септември)4+47
10
Величково4+16
11Лозен4-203
 12 Тракиец (Главиница)4-23
13Сарая4+23
14Тракия (Пазарджик)4-71
 15  Вихър (Ветрен)4-110
 16 Светкавица (Синитево)4-260
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.