СКОНТО ООД

altech.bg%20
Спортни танци
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Пет шампионски титли за КСТ „Импулс“ в Албена 4115
2 Злато за двойката Даскалов – Енчева на „Hebar Cup“ 3844
3 „Hebar Cup“ събира състезатели от 3 континента 3706
4 12 медала за танцьорите на Импулс от Пловдив 3686
5 КСТ „Импулс“ с три шампионски двойки в Монтана 3856
6 Над 400 танцови двойки идват на „Hebar Cup“ 3956
7 КСТ „Импулс“ готви второто издание на „Bansko open“ 4022
8 Трета поредна шампионска титла за дуета Георгиев-Бормалийска 4376
9 Импулс със 7 двойки в Каварна 4705
10 Двойка на „Импулс” грабна 3 медала в Загреб 4582
11 Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик 4820
12 „Импулс” донесе 6 отличия от Гърция 5160
13 Три големи първенства за „Импулс” през април в чужбина 4413
14 9 отличия за „Импулс” от столицата 4571
15 Двойка на „Импулс“ стигна четвъртфинал на Световно 4470
16 Импулс закри състезателната година 5076
17 Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск 4486
18 11 медала за „Импулс” от Македония 4526
19 “Импулс” с участие в Москва, Монца и Сливен 4210
20 Силни изяви на велинградски двойки в Сърбия 4407
 
<< Начало < Предишна 1 2 Следваща > Край >>
Страница 1 от 2
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XIX кръг

27 февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБалкан (Варвара)3:0Лозен                   
КРРодопи (Коз)2:0Сарая  

28 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Левски (Ракитово)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:1Величково
КРЛевски (Пат)0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:3Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)0:0Тракия (Пз)
КРЛокомотив (Септ)3:2Спартак (Кал)
 Брацигово-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4248
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)17+4445
 4 Марица (Белово)17+1631
5Левски (Паталеница)17+1328
6Чепинец (Велинград)17+1325
7Спартак (Калугерово)17-1923
 8 Локомотив (Септември)17  023
9Величково17-423
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)17-1518
 12 Тракия (Пазарджик)17-1817
13Левски (Ракитово)17-1016
14Вихър (Ветрен)17-1716
15Оборище II (Панагюрище)17-2816
16Сарая17-3314
17Лозен17-382
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.