СКОНТО ООД

altech.bg%20
Спортни танци
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Пет шампионски титли за КСТ „Импулс“ в Албена 2520
2 Злато за двойката Даскалов – Енчева на „Hebar Cup“ 2453
3 „Hebar Cup“ събира състезатели от 3 континента 2292
4 12 медала за танцьорите на Импулс от Пловдив 2299
5 КСТ „Импулс“ с три шампионски двойки в Монтана 2430
6 Над 400 танцови двойки идват на „Hebar Cup“ 2526
7 КСТ „Импулс“ готви второто издание на „Bansko open“ 2634
8 Трета поредна шампионска титла за дуета Георгиев-Бормалийска 2960
9 Импулс със 7 двойки в Каварна 3298
10 Двойка на „Импулс” грабна 3 медала в Загреб 3159
11 Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик 3384
12 „Импулс” донесе 6 отличия от Гърция 3732
13 Три големи първенства за „Импулс” през април в чужбина 3023
14 9 отличия за „Импулс” от столицата 3158
15 Двойка на „Импулс“ стигна четвъртфинал на Световно 3111
16 Импулс закри състезателната година 3656
17 Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск 3117
18 11 медала за „Импулс” от Македония 3088
19 “Импулс” с участие в Москва, Монца и Сливен 2824
20 Силни изяви на велинградски двойки в Сърбия 3020
 
<< Начало < Предишна 1 2 Следваща > Край >>
Страница 1 от 2
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой4:0Рилски спортист
КРБеласица (Пч)
1:0Перун (Кресна)
КР Септември (Сим)1:0Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:1Пирин (Разлог)
КРФК Кюстендил2:0Банско
КРМиньор (Пк)7:1Марек (Дупница)
КРНадежда (Добр)2:4Спортист (Своге)
 Ботев (Ихтиман)-почива

4-та лига Пз - V кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Величково
КРЛевски (Пат)2:1Марица (Белово)
17:00Лозен-:-Светкавица (Син)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракия (Пз)

22 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Чепинец (Вел)
17:00 Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)    
17:00Брацигово-:-Родопи (Коз)
17:00Сарая-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
7+1519
2Вихрен (Сандански)7+616
3Оборище (Панагюрище)7+814
4ФК Кюстендил7+5 13
5Септември (Симитли)6+612
6Сливнишки герой (Сливница)7+211
7Спортист (Своге)7-210
8
Ботев (Ихтиман)7-39
9
Беласица (Петрич)6-28
10
Рилски спортист (Самоков)
6-36
11Пирин (Разлог)7-66
  12Банско6+15
13Чавдар (Етрополе)7-25
14Марек (Дупница)6-65
 15  Надежда (Доброславци)6+15
16Балкан (Ботевград)6-74
17Перун (Кресна)
7-134
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след V кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
5Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)4+2012
2Левски (Паталеница)4+19
3Спартак (Калугерово)4-49
 4 Брацигово4+208
5Марица (Белово)4+48
6Чепинец (Велинград)4+48
7Родопи (Козарско)4+47
 8 Балкан (Варвара)4+107
9Локомотив (Септември)4+47
10
Величково4+16
11Лозен4-203
 12 Тракиец (Главиница)4-23
13Сарая4+23
14Тракия (Пазарджик)4-71
 15  Вихър (Ветрен)4-110
 16 Светкавица (Синитево)4-260
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.