СКОНТО ООД

altech.bg%20
Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Чепинец и Брацигово не се победиха в мач с 5-има изгонени 398
2 Временно класиране в Четвърта лига - Пз - сезон 2019/20 352
3 Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2019/20 194
4 Колина свири в Белово, Апостолов с наряд във Велинград 488
5 Чепинец надхитри Тракиец в Главиница 659
6 Дербито ЦСКА - Левски (2:2) през обектива на Velsport24.com 452
7 Чепинец взе първа победа, Сталев се завърна с 2 гола 960
8 Чепинец изпусна победата в Септември, бивш национал бележи за домакините 1243
9 Глоби за Марек и Беласица, Редовски аут за 1 година 1053
10 Голаджията на Чавдар (Етрополе) поведе в ЮЗ Трета лига 864
11 Победата на ЦСКА с 1:0 срещу Ботев (Враца) през обектива на Velsport24.com 745
12 Чепинец спечели домакинския тест срещу Марица (Белово) 1026
13 Димитър Буров ще раздава правосъдие на мача в Доброславци 808
14 Програма на срещите на Чепинец през ЕСЕН 2019 1070
15 Срещата ЦСКА – Черно море (1:3) през обектива на Velsport24.com 617
16 Чепинец спечели контролата в Пещера 890
17 Вижте всички срещи от I кръг в четвърта дивизия 825
18 Чепинец стартира с гостуване през новия сезон 802
19 Люпко Петрович вече е старши треньор на ЦСКА 639
20 17 отбора стартират в Югозападната Трета лига 816
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 1 от 125
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой4:0Рилски спортист
КРБеласица (Пч)
1:0Перун (Кресна)
КР Септември (Сим)1:0Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:1Пирин (Разлог)
КРФК Кюстендил2:0Банско
КРМиньор (Пк)7:1Марек (Дупница)
КРНадежда (Добр)2:4Спортист (Своге)
 Ботев (Ихтиман)-почива

4-та лига Пз - V кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Величково
КРЛевски (Пат)2:1Марица (Белово)
17:00Лозен-:-Светкавица (Син)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракия (Пз)

22 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Чепинец (Вел)
17:00 Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)    
17:00Брацигово-:-Родопи (Коз)
17:00Сарая-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
7+1519
2Вихрен (Сандански)7+616
3Оборище (Панагюрище)7+814
4ФК Кюстендил7+5 13
5Септември (Симитли)6+612
6Сливнишки герой (Сливница)7+211
7Спортист (Своге)7-210
8
Ботев (Ихтиман)7-39
9
Беласица (Петрич)6-28
10
Рилски спортист (Самоков)
6-36
11Пирин (Разлог)7-66
  12Банско6+15
13Чавдар (Етрополе)7-25
14Марек (Дупница)6-65
 15  Надежда (Доброславци)6+15
16Балкан (Ботевград)6-74
17Перун (Кресна)
7-134
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след V кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
5Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)4+2012
2Левски (Паталеница)4+19
3Спартак (Калугерово)4-49
 4 Брацигово4+208
5Марица (Белово)4+48
6Чепинец (Велинград)4+48
7Родопи (Козарско)4+47
 8 Балкан (Варвара)4+107
9Локомотив (Септември)4+47
10
Величково4+16
11Лозен4-203
 12 Тракиец (Главиница)4-23
13Сарая4+23
14Тракия (Пазарджик)4-71
 15  Вихър (Ветрен)4-110
 16 Светкавица (Синитево)4-260
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 18 посетителя в сайта

Приятели

. .
.