СКОНТО ООД

altech.bg%20
Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 28 Април 2010 22:42

 
Христо Гръчки и Весела Димова
ФОТО: http://sportnitanci.com/

Спортна зала „Васил Левски” в Пазарджик стана арена на най-масовия и силен български турнир по спортни танци. На 24 и  25 април там се проведе IX-то издание на Открития национален турнир за купа „Пазарджик” и Държавно първенство за купа „България 2010”. Мащабната проява премина под патронажа на  кмета на Пазарджик Тодор Попов.

В областният град взеха участие 349 танцови дуета или 698 състезатели. Цифрата е повече от впечатляваща, защото надмина с 22 броят на участващите танцови двойки през 2009 г.

В Пазарджик премериха сили представители на 47 клуба от 19 български града.
Най-много медали и места във финалите на Държавното първенство заеха двойките на клуба – домакин „Импулс”. Общо 14 танцови дуета достигнаха до решителната фаза на надпреварата в отделните възрасти. Те донесоха 1 златен, 4 сребърни и 2 бронзови медала.

Номер 1 при състезателите над 19 години в латиноамерикански танци станаха Георги НайденовОлга Седова. Сребърни отличия завоюваха Иван Караджов и Мона Виделова (юноши, стандартни  танци), Димитър Стефанин - Даниела Макнева (младежи, стандартни танци и латиноамерикански танци) и Христо Гръчки - Весела Димова (състезатели над 19 години, стандартни танци). Бронзовите медали взеха Иван Караджов - Мона Виделова (юноши, латиноамерикански танци) и Теодор ЗлатаревИванка Георгиева (младежи, стандартни танци).

В националния турнир за купа „Пазарджик 2010” КСТ „Импулс” прибави още 2 златни, 1сребърен и 1 бронзов медал.

През следващата година турнирът в Пазарджик ще отбележи 10-годишен юбилей.

Финалисти за Купа „България-2010”

Юноши, ЛА
Караджов-Виделова /3 място/

Юноши, СТ
Караджов-Виделова /2 място/
Трифонов-Стефанова /6 място/

Младежи, ЛА
Стефанин-Макнева /2 място/
Йовчев-Йовчева /4 място/
Златарев-Георгиева /5 място/
Райков-Петрова  /6 място/

Младежи, СТ
Стефанин –Макнева /2 място/
Златарев-Георгиева /3 място/
Йовчев-Йовчева /4 място/
Райков-Петрова /5 място/
Дулев-Пандева /6 място/

Състезатели над 19 години, ЛА
Найденов-Седова /1 място/

Състезатели над 19 години, СТ
Гръчки-Димова /2 място/

Финалисти за Купа „Пазарджик”

- 9Е / Фингаров-Божкова, 5 място
- 13Е / Пройкин-Попова, 1 място
- 13Д /  Попов-Лазова, 2 място
- 13С / Вардев-Бормалийска, 1място
           Дончев-Зеленогорова, 3 място
- 15С / Иванов-Баева, 1 място
- 18 С / Ганев-Козова, 2 място
- 18 Б /ЛА/ Райков-Петрова, 3 място
              Спасов-Ангелова, 5 място
- 18 Б /СТ/ Райков-Петрова, 1 място
               Спасов-Ангелова, 3 място
               Дулев-Пандева, 4 място

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРБеласица (Пч)
2:0Марек (Дупница)
КРФК Кюстендил3:0Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
1:5Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)2:1Чавдар (Етрополе)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРБалкан (Бот)3:2Банско
КРПирин (Разлог)3:0Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

2 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
14:00Банско-:-Надежда (Добр)
14:00Рилски спортист-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Балкан (Бот)
14:00Миньор (Пк)-:-ФК Кюстендил
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Спортист (Своге)
Перун (Кресна)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Светкавица (Син)
14:00Брацигово-:-Балкан (Варвара)
14:00    Вихър (Ветрен)-:-Левски (Пат)
14:00Величково-:-Марица (Белово)
14:00 Тракиец (Глав)-:-Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)        
14:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Лозен

Кой е тук?

В момента има 115 посетителя в сайта

Приятели

. .
.