СКОНТО ООД

altech.bg%20
9 отличия за „Импулс” от столицата ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 10 Март 2010 20:21

Три шампионски титли, 1 сребърен и 5 бронзови медала грабнаха състезателните двойки на КСТ „Импулс” от проведеното на 6-ти и 7-ми март Държавно първенство в София.

Рекордните 21 двойки защитаваха авторитета на велинградските спортни танци в столичната зала „Универсиада”. Така „Импулс” стана клубът, участвал с най-много двойки.  Възпитаниците на треньорското трио Милчев – Петачка – Кондарева записаха най-добър коефициент на успеваемост, след като 19 двойки от клуба стигнаха до финалната фаза.

„Този резултат е абсолютен рекорд и гордост за клуба”, отчетоха след първенството от УС на „Импулс”.

За съжаление първенството в София донесе и известно разочарование за клубното ръководство, треньори и фенове. Те не останаха равнодушни към класирането на младежките двойки от клуба в двете дисциплини. Добрата им подготовка и изяви останаха неоценени от съдиите, което им попречи да влязат във финалите.

Отново се очерта субективното отношение към определени двойки и клубове в страната. УС на КСТ „Импулс” – Велинград благодари за подкрепата и оказаната помощ на всички приятели, симпатизанти и съмишленици на клуба, а резултатът е един: Импулс е №1!

Три шампионски титли:
Вардев - Бормалийска / юн. мл. възраст – стандартни танци /
Караджов - Виделова / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци /
Ганев - Думанова / младежи - многобой /

Един сребърен медал:
Йорданов - Гаджева / младежи – латиноамерикански танци /

Пет бронзови медала:
Караджов - Виделова / юн. мл. възраст - стандартни танци /
Вардев - Бормалийска / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци /
Стафанин - Макнева / младежи – многобой /
Гръчки – Димова / младежи - стандартни танци /
Ганев - Думанова / младежи - стандартни танци /

Три 4-ти места:
Иванов - Баева / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Гръчки - Димова / младежи – многобой /
Трифонов - Стефанова / юн. ст. възраст – стандартни танци /

Четири 5-ти места:
Каракашан – Глиндеман / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Дончев - Зеленогорова / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци / 
Трифонов - Стефанова / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Ганев - Думанова / младежи – латиноамерикански танци /

Пет 6-ти места:
Трифонов – Стефанова / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Найденов - Седова / състезатели над 19 г. – многобой /
Забурдяев - Кадрева / деца до 11г. - латиноамерикански танци /
Стефанин - Макнева / младежи - стандартни танци + латиноамерикански танци /

Две 7-ми места:
Дончев - Зеленогорова / юн. мл. възраст - стандартни танци /
Даскалов - Енчева / деца до 11 г. – латиноамерикански танци /

 

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРБеласица (Пч)
2:0Марек (Дупница)
КРФК Кюстендил3:0Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
1:5Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)2:1Чавдар (Етрополе)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРБалкан (Бот)3:2Банско
КРПирин (Разлог)3:0Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

2 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
14:00Банско-:-Надежда (Добр)
14:00Рилски спортист-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Балкан (Бот)
14:00Миньор (Пк)-:-ФК Кюстендил
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Спортист (Своге)
Перун (Кресна)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Светкавица (Син)
14:00Брацигово-:-Балкан (Варвара)
14:00    Вихър (Ветрен)-:-Левски (Пат)
14:00Величково-:-Марица (Белово)
14:00 Тракиец (Глав)-:-Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)        
14:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Лозен

Кой е тук?

В момента има 132 посетителя в сайта

Приятели

. .
.