СКОНТО ООД

altech.bg%20
11 медала за „Импулс” от Македония ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 05 Ноември 2009 21:45

Клуб по спортни танци „Импулс“ завоюва 11 от общо 12-те отличия за България на завършилото преди дни Открито първенство на Македония. В столицата на югоизточната ни съседка велинградските двойки за пореден път доказаха безспорната си класа.

Броени дни след завръщането си от Скопие най-младите състезатели на клуба се готвят да националния ефир на „Dancing stars 2“.  Откриването на хитовата ТВ продукция ще бъде на 8 ноември (неделя) именно с тяхно изпълнение.

Класиране на велинградските двойки в Откритото първенство на Македония

Деца

Дончев-Зеленогорова – два златни медала и дубъл в ЛА и СТ танци

Юноши младша възраст

Караджов-Виделова – първо и трето място в СТ и ЛА
Иванов-Баева – второ и първо място в СТ и ЛА

Юноши старша възраст

Каракашан-Глиндеман - две трети места в ЛА и четвърти в СТ танци
Попов-Манафова - четвърти в ЛА танци
Спасов-Йовска - трети в СТ танци

Младежи

Златарев-Георгиева - втори при младежи (СТ) и седми при състезателите над 19 год. (СТ)
Райков-Петрова - две четвърти  места при младежи  (ЛА и СТ)
Спасов-Клисурска - трето място при младежи (ЛА)

IDSF OPEN, валиден за световната ранглиста (състезатели над 19 години)

Гръчки-Димова - трето място
Ганев-Гаджева - шесто място

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 8 посетителя в сайта

Приятели

. .
.