СКОНТО ООД

altech.bg%20
Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2020/21 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 25 Октомври 2020 18:44

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2020/21 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 12 9 2 1 28 10 29
2 ФК КЮСТЕНДИЛ * 12 9 2 1 24 2 26
3 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 11 8 2 1 19 6 26
4 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 11 7 3 1 16 8 24
5 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 12 6 4 2 21 10 22
6 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 12 6 2 4 19 12 20
7 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 12 4 4 4 17 15 16
8 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 12 4 4 4 16 11 16
9 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 12 4 3 5 13 11 15
10 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 12 5 0 7 20 25 15
11 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 12 4 3 5 16 18 15
12 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 12 3 5 4 14 14 14
13 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 12 3 3 6 10 22 12
14 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 12 3 3 6 6 15 12
15 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 12 3 2 7 14 25 11
16 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 12 3 2 7 7 21 11
17 ПЕРУН /КРЕСНА/ 12 2 3 7 12 25 9
18 БАНСКО 12 0 1 11 3 25 1

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

* От актива на ФК Кюстендил са отнети 3 точки с решение на ДК към ЗС на БФС - София от 29.09.2020 г. заради дисциплинарно наказание, наложено на отбора на ФК Кюстендил - участник в първенството на Юноши младша зона.

 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)4:1Чепинец (Вел)    
КРСарая3:0Спартак (Кал)
КРТракиец (Глав)1:3Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛевски (Пат)0:7Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)12+1829
2ФК Кюстендил12+2226
3Вихрен (Сандански)11+1326
4Беласица (Петрич)11+8 24
5Чавдар (Етрополе)12+1122
6Оборище (Панагюрище)12+720
7Ботев (Ихтиман)12+216
8
Пирин (Гоце Делчев)12+516
9
Балкан (Ботевград)12+215
10
Надежда (Доброславци)12-515
11Рилски спортист (Самоков)12-215
12Сливнишки герой (Сливница)12 014
13Гранит (Владая)12-1212
14Пирин (Разлог)12-912
 15  Левски (Чепинци)12-1111
16Велбъжд (Кюстендил)12-1711
17Перун (Кресна)12-139
18Банско12-221
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+3333
 2 Балкан (Варвара)11+2430
3Брацигово10+3327
 4 Левски (Паталеница)11+2024
5Марица (Белово)10+618
6Чепинец (Велинград)11+817
7Величково10-114
 8 Тракиец (Главиница)11 014
9Вихър (Ветрен)10-213
10
Родопи (Козарско)10-410
11Тракия (Пазарджик)10-910
 12 Локомотив (Септември)10-1010
13Левски (Ракитово)10-29
14Спартак (Калугерово)10-228
15Оборище II (Панагюрище)11-257
16Сарая10-276
17Лозен10-221
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Левски (Ракитово)
14:00Лозен-:-Величково
14:00      Вихър (Ветрен)-:-Марица (Белово)       

1 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
14:00Оборище II (Пан)-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00Левски (Пат)-:-Родопи (Коз)
14:00Спартак (Кал)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Сарая
 Балкан (Варвара)-почива

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.