СКОНТО ООД

altech.bg%20
12 медала за ПК Белмекен от плувния турнир „Пловдив“ ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 21 Ноември 2019 22:16
Петър Мицин и Мария Ангелова със своята треньорка Йорданка Пенина

ПК Белмекен - Велинград с треньори Йорданка Пенина и Велчо Клешков се завърна с 5 златни, 5 сребърни и 2 бронзови медала от плувния турнир „Пловдив 2019“. Шестото издание на надпреварата в „града под тепетата“ събра 548 състезатели от 45 плувни клуба. 

Щафетата на ПК Белмекен грабна сребърни медали на 4х50 м св. стил микс

Петър Мицин спечели златни медали в 4 дисциплини – 50 и 100 м св. стил, 50 м бътерфлай и 100 м съчетано. Състезателят на ПК Белмекен освен това вдигна и купата и бе награден за най – добър плувец на турнира при юношите младша възраст. 

Мария АнгеловаХристо ДжонгаловЯсен Кичуков

При девойките младша възраст Мария Ангелова победи на 50 м св. стил и взе 2 сребърни медала на 100 м св. стил и 400 м съчетано.

Петър Мицин

Христо Джонгалов спечели 2 сребърни отличия на 50 м св. стил и 50 м гръб и добави бронзов на 100 м съчетано и се класира сред тримата най – добри състезатели на турнира при децата. 

При мъжете Ясен Кичуков е сред най – силните спринтьори с бронзов медал на 50 м св. стил.  

Щафетата на клуба на 4 х 50 м св. стил микс в състав Петър Мицин, Ясен Кичуков, Мария Ангелова и Лета Бучкова спечели сребърните медали.

Квартетът при децата на 4х50 м св. стил в състав Христо Джонгалов, Момчил Стамболов, Любка Мицина и Кристина Дончева се класира на осмо място.

В челните места и с лични рекорди се отличиха също Емил Юруков, Петър Водев, Мартин Гърбев, Александрина Тожарова и Никол Алексиева.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

4-та лига Пз - XI кръг (отл. срещи)

14 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)1:2Родопи (Коз)
КРБалкан (Варвара)6:2Тракиец (Глав)
КРЛозен2:0Тракия (Пз)
КРСарая6:1Вихър (Ветрен)        

15 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР   Спартак (Кал)3:8Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)  
КРЛевски (Пат)2:3Локомотив (Септ)
 Величково-почива
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.