СКОНТО ООД

altech.bg%20
Люпко Петрович вече е старши треньор на ЦСКА ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 21 Юли 2019 18:00
Люпко Петрович поема функциите на старши треньор в ЦСКА

Люпко Петрович застава официално начело на ЦСКА като старши треньор, съобщи официалният сайт на "армейците".

Досега опитният специалист имаше ролята на консултант в клуба, но от днес ще ръководи мачовете, тренировъчния процес и всичко, свързано с подготовката на червените като наставник. Добри Митов ще продължи работата си в щаба като помощник, заедно с досегашните си колеги Милош Крушчич, Ивайло Станев, Ивайло Петров и Кирил Динчев, се казва още в публикуваното съобщение на официалната страница на ЦСКА.

Добри Митов остава на работа при "армейците"

Смяната на Добри Митов дойде след неубедителния старт на "армейците" в шампионата. ЦСКА записа равенство (2:2) срещу Етър (Велико Търново) и загуба (1:3) в първите си два домакински мача от началото на сезона.

Фотогалерия от срещата между ЦСКА и Черно море (1:3), подготвена от нашия фоторепортер Марио Спасов!

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРБеласица (Пч)
2:0Марек (Дупница)
КРФК Кюстендил3:0Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
1:5Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)2:1Чавдар (Етрополе)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРБалкан (Бот)3:2Банско
КРПирин (Разлог)3:0Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

2 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
14:00Банско-:-Надежда (Добр)
14:00Рилски спортист-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Балкан (Бот)
14:00Миньор (Пк)-:-ФК Кюстендил
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Спортист (Своге)
Перун (Кресна)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Светкавица (Син)
14:00Брацигово-:-Балкан (Варвара)
14:00    Вихър (Ветрен)-:-Левски (Пат)
14:00Величково-:-Марица (Белово)
14:00 Тракиец (Глав)-:-Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)        
14:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Лозен

Кой е тук?

В момента има 123 посетителя в сайта

Приятели

. .
.