СКОНТО ООД

altech.bg%20
Шест златни медала за ПК Белмекен в Пловдив ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 10 Май 2019 22:36
Възпитаниците на ПК Белмекен се представиха успешно на плувния турнир "Младост 2019" в Пловдив

Четиринадесет медала, от които шест златни, спечелиха плувците на ПК Белмекен – Велинград. Възпитаниците на треньорите Йорданка Пенина и Велчо Клешков участваха на Петия плувен турнир „Младост 2019“, който се проведе се на 4 и 5 май в Пловдив.

При най-големите – юноши старша възраст Ясен Кичуков стана шампион на 50 и на 100 м св. стил и се класира в тройката за наградите за  най – добро постижение на турнира по точките на ФИНА.

При юношите младша възраст Петър Мицин е с 4 златни медала – на 50 и на 100 м св. стил, 50 м гръб и 100 м съчетано.

Петър Мицин (вляво) и Ясен Кичуков заслужено се окичиха със златни отличия в Пловдив

Мария Ангелова спечели 2 сребърни медала на 50 и на 100 м св. стил и бронзов на 100 м съчетано при девойките младша възраст.

При 11-годишните момчета Момчил Стамболов завоюва сребърния медал на 100 м бътерфлай.

При 10-годишните Христо Джонгалов спечели сребърен медал на 100 съчетано и бронзов на 50 м гръб, а Любка Мицина - бронзов медал на 100 м св. стил. Костадин Ачев е с бронзов медал на 200 м гръб при юношите старша възраст.

С добри лични постижения намериха място сред първите в своите възрастови групи Петър Водев, Лета Бучкова, Емил Юруков, Кристина Дончева, Мартин Гърбев, Александрина Тожарова, Евелина Рабчина, Янко Янков и Теодора Ръджова.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

4-та лига Пз - XI кръг (отл. срещи)

14 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)1:2Родопи (Коз)
КРБалкан (Варвара)6:2Тракиец (Глав)
КРЛозен2:0Тракия (Пз)
КРСарая6:1Вихър (Ветрен)        

15 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР   Спартак (Кал)3:8Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)  
КРЛевски (Пат)2:3Локомотив (Септ)
 Величково-почива
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.