СКОНТО ООД

altech.bg%20
Съдия от Първа лига взе битката за оцеляване в Своге ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 23 Април 2019 22:49
Възпитаникът на НСА Георги Иванов ще прилага дисциплинарния контрол в "града на шоколадите"

Елитният рефер Георги Иванов ще раздава правосъдие в сблъсъка за оцеляване между Спортист (Своге) и Германея (Сапарева баня). Двубоят от ЮЗ Трета лига ще се играе в сряда (24 април). Арбитърът от Благоевград ще има за асистенти Мартин Ангелов и Павлин Михайлов. Четвърти съдийски пратеник ще бъде Георги Андреев. Делегатското назначение бе адресирано към Ивайло Симеонов.

Международният рефер Ивайло Стоянов от Петрич пък бе изпратен да ръководите дербито на южните щати между Пирин (Разлог) и Септември (Симитли).

Столичанинът Васимир Ел-Хатиб ще укротява страстите на стадион „Бончук“, където домакините от Марек (Дупница) ще търсят животоспасяващи три точки срещу добре балансирания тим на Банско.

Експертът по национална сигурност Тихомир Алексов, който натрупа стаж и в „А“ група, ще реферира двубоя между Миньор (Перник) и Балкан (Ботевград).

Мачът между Беласица (Петрич) и Сливнишки герой (Сливница) бе възложен на магистъра по финанси Благой Манов от Благоевград.

Ексиграчът на Велбъжд Вилиян Видинов получи наряд за двубоя между Оборище (Панагюрище) и Чавдар (Етрополе).

Перничанинът Димитър Димитров, по-известен като Каубоя, ще следи за спазването на правилата на срещата между Рилски спортист (Самоков) и лидера Хебър (Пазарджик).

Столичанинът Светослав Михайлов бе определен за главен рефер на мача Вихрен (Сандански) – Ботев (Ихтиман), който ще се състои на стадиона в село Микрево.

Гостуването на Надежда (Доброславци) в Кюстендил срещу местния Велбъжд бе поверено на Любомир Вушовски от София. Гостите се нуждаят от задължителна победа, докато домакините вече изпаднаха дори и на теория.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.