СКОНТО ООД

altech.bg%20
Заслужено признание за славните ветерани на ФК Чепинец, наградиха юбилярите ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 04 Април 2019 00:14
Няколко поколения футболисти на Чепинец присъстваха на сбирката

Легенди на Футболен клуб Чепинец от няколко поколения се събраха на традиционната си годишна среща.

Николай Сестримски - Панса (в средата) заедно с кмета д-р Костадин Коев (вляво) и Явор Добрев (вдясно)

Домакин на емоционалното събитие бе ресторант „Чинарите“. Сбирката се провежда по инициатива на кмета на общината д-р Костадин Коев, който е и председател на ФК Чепинец.

Атомното нападение на Чепинец от 70-те години - Орлин Кадьов (вляво) и Спас Иванов (вдясно)

Организацията на мащабната проява бе поверена на Явор Добрев. Бившият играч на велинградчани успешно влезе в ролята на мениджър на събитието. Сбирката бе уважена от над 40 бивши играчи на велинградчани.

Никола Димитров (вляво) заедно с юбиляра Райо Петричев (вдясно)

В началото с едноминутно мълчание бе почетена паметта на всички футболисти на ФК Чепинец, които не са вече на този свят.

По време на мероприятието с плакети пък бяха наградени заслужили ветерани на клуба, които празнуват юбилеи през 2019 г.

Незабравимите спомени от миналото бяха част от "менюто" по време на сбирката

За принос в развитието и популяризирането на футбола във Велинград бяха отличени Георги Петричев, Илия Гугалов, Димитър Делиев, Райо Петричев, Красимир Узунов, Николай Сестримски, Илия Попов, Емил Авдев, Иван Рашков (посмъртно) и Ботьо Наков. Последният наскоро спаси човешки живот.

Ветераните на Чепинец се отчетоха подобаващо и на дансинга

В хода на вечерта ветераните отново се върнаха към най-славните години на ФК Чепинец. Сред тях имаше не един и двама от главните герои - истински футболни великани, написали със златни букви страницата с най-значимите успехи в историята на велинградския футбол.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРилски спортист
1:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)4:2Надежда (Добр)
КРБанско1:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)0:2ФК Кюстендил
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРСливнишки герой0:0Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)0:3Спортист (Своге)

23 октомври 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
Пирин (Разлог)-почива

4-та лига Пз - VIII кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:1Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)0:2Левски (Пат)
КР  Вихър (Ветрен)0:2Тракиец (Глав)
КРВеличково4:0Сарая

13 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)9:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)4:0Светкавица (Син)    
КРЛокомотив (Септ)1:2Брацигово
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.