СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Белмекен се завърна с 12 медала от „Цветница Speedo cup” ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 03 Април 2019 14:50
13 възпитаници на ПК Белмекен участвата в турнара "Цветница Speedo Cup"

Успешно се представи Плувен клуб Белмекен - Велинград и на  VI  плувен турнир „Цветница Speedo cup“.

Мария Ангелова

Стартовете се проведоха на 30-31 март 2019 на басейна на Спортната палата в София. В тях участваха над 240 състезатели от 21 плувни клуба. 

Водените от треньорката на ПК Белмекен Йорданка Пенина 13 състезатели спечелиха общо 12 медала.

При юношите Петър Мицин завоюва 4 отличия – 3 златни на 50, 100 м бътерфлай и 100 м св. стил и сребърно на 50 м св. стил.

При девойките Мария Ангелова грабна сребърен медал на 50 м св. стил.

При децата Христо Джонгалов стана шампион на 50 м бътерфлай, взе две сребърни отличия - на 50 м св. стил и 100 м бътерфлай, и прибави бронзово на 100 м св. стил.

Любка Мицина спечели сребърен медал на 100 м бътерфлай и два бронзови на 50 м бруст и 50 м бътерфлай.

Петър МицинХристо ДжонгаловЛюбка Мицина

Много добре се представиха в своите възрасти Момчил Стамболов, Емил Юруков, Антон Симеонов, Мариана Димитрова, Кристина Дончева, Мартин Гърбев, Александрина Радкова, Елена Рабчина и Никол Алексиева.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

4-та лига Пз - XI кръг (отл. срещи)

14 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)1:2Родопи (Коз)
КРБалкан (Варвара)6:2Тракиец (Глав)
КРЛозен2:0Тракия (Пз)
КРСарая6:1Вихър (Ветрен)        

15 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР   Спартак (Кал)3:8Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)  
КРЛевски (Пат)2:3Локомотив (Септ)
 Величково-почива
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.