СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2018/19 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 01 Юни 2019 19:01

Ю Г О З А П А Д Н А Т Р Е Т А Л И Г А

сезон 2018/19 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 34 29 3 2 73 19 90
2 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 34 23 6 5 60 27 75
3 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 34 18 8 8 52 35 62
4 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 34 16 10 8 60 35 58
5 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 34 16 10 8 57 37 58
6 БАНСКО 34 16 9 9 56 37 57
7 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 34 14 9 11 47 35 51
8 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 34 13 10 11 47 42 49
9 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 34 12 10 12 43 37 46
10 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 34 11 8 15 35 37 41
11 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 34 10 10 14 34 36 40
12 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 34 11 7 16 54 47 40
13 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 34 10 8 16 41 57 38
14 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 34 9 10 15 40 61 37
15 СПОРТИСТ /СВОГЕ/ 34 10 7 17 45 61 37
16 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 34 10 2 22 35 75 32
17 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 34 8 6 20 36 70 30
18 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 34 1 5 28 22 89 8

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 

  • Първенецът в групата Хебър (Пазарджик) от сезон 2019/2020 г. ще участва в първенството на Втора лига.
  • Отборите на Германея (Сапарева баня) и Велбъжд (Кюстендил), заели последните две места в крайното класиране, изпадат в областната група на Кюстендил, където имат право да участват през следващия сезон.
 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

4-та лига Пз - XI кръг (отл. срещи)

14 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)1:2Родопи (Коз)
КРБалкан (Варвара)6:2Тракиец (Глав)
КРЛозен2:0Тракия (Пз)
КРСарая6:1Вихър (Ветрен)        

15 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР   Спартак (Кал)3:8Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)  
КРЛевски (Пат)2:3Локомотив (Септ)
 Величково-почива
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 60 посетителя в сайта

Приятели

. .
.