СКОНТО ООД

altech.bg%20
Тотална доминация на СУ „Васил Левски“ в баскетбола ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 24 Февруари 2019 21:21
Юношите на СУ "Васил Левски" се класираха на областните финали

СУ „Васил Левски“ ще представя община Велинград с цели четири отбора на областните ученически финали по баскетбол в Пазарджик, предаде репортер на velsport24.com. Това е равносметката след изиграването на всички срещи от общинското първенство.

Домакините от СУ „Васил Левски“ си извоюваха квоти за участие в областните игри при момчетата и момичетата (V – VII клас), както и в двете възрасти при юношите – VIII-X и XI – XII клас.

При момчетата и момичетата на второ място завърши тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“, а трети са възпитаниците на ОУ „Неофит Рилски“.

Четвъртата позиция при момичетата зае единственото училище извън Велинград, което изпрати отбор по баскетбол – ОУ „Васил Левски“ – с. Грашево.

Във втория ден от общинското първенство (24 февруари) се изиграха мачовете при юношите – VIII-X клас и XI – XII клас.

Георги Аврамов (с топката) бе с основен принос за успехите на СУ "Васил Левски" при юношите

При юношите и в двете възрастови групи след победителите от СУ „Васил Левски“ се наредиха съответно тимовете на НПГГС „Христо Ботев“ и СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

Дебютантите от ПГД „Иван Вазов“ заеха четвърто място при юношите от VIII – X клас.

При девойките мачове от общинското първенство нямаше, тъй като само един отбор бе заявил участие. На областното първенство велинградски представител ще бъде селекцията на СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

Със срещите по баскетбол на практика приключи и тазгодишното издание на ученическите игри на територията на община Велинград.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРилски спортист
1:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)4:2Надежда (Добр)
КРБанско1:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)0:2ФК Кюстендил
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРСливнишки герой0:0Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)0:3Спортист (Своге)

23 октомври 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
Пирин (Разлог)-почива

4-та лига Пз - VIII кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:1Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)0:2Левски (Пат)
КР  Вихър (Ветрен)0:2Тракиец (Глав)
КРВеличково4:0Сарая

13 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)9:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)4:0Светкавица (Син)    
КРЛокомотив (Септ)1:2Брацигово
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 12 посетителя в сайта

Приятели

. .
.