СКОНТО ООД

altech.bg%20
Тенисистите на СУ „Хр. Смирненски“ - общински първенци при юношите ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 14 Февруари 2019 22:13
Учениците от СУ "Хр. Смирненски" (в зелено) преодоляха конкуренцията на територията на община Велинград

Отборът на СУ „Христо Смирненски“ – с. Света Петка спечели общинското първенство по тенис на маса при юношите (VIII – X клас), видя репортер на velsport24.com. Общо 8 училища премериха сили в залата на НПГГС „Христо Ботев“ – Велинград.

Общинското първенство при юношите (VIII-X клас) събра най-голям брой участващи училища - 8

Състезателите от Света Петка победиха във финала миналогодишните първенци от СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.

Отборът на СУ "Хр. Смирненски" - Света Петка спечели последната квота за областните финали в тениса на маса

Третото място остана за селекцията на ПГИТ „Алеко Константинов“ – Велинград, която надви връстниците си от НПГГС „Христо Ботев“. „Горските“, обаче загатнаха за сериозен потенциал, след като спечелиха първото място в едната от двете предварителни групи.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.