СКОНТО ООД

altech.bg%20
Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2018/19 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 24 Ноември 2018 17:29

Ю Г О З А П А Д Н А   Т Р Е Т А   Л И Г А

сезон 2018/19 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 17 14 2 1 33 10 44
2 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 17 11 4 2 29 16 37
3 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 10 5 2 27 10 35
4 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 10 4 3 29 13 34
5 БАНСКО 17 10 3 4 29 14 33
6 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 9 4 4 24 19 31
7 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 17 7 4 6 23 14 25
8 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 17 6 6 5 23 21 24
9 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 6 6 5 19 19 24
10 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 6 2 9 36 31 20
11 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 6 2 9 18 18 20
12 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 17 6 2 9 20 32 20
13 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 17 4 5 8 15 25 17
14 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 17 4 5 8 10 15 17
15 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 5 1 11 19 29 16
16 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 17 3 5 9 19 39 14
17 СПОРТИСТ /СВОГЕ/ 17 2 5 10 13 27 11
18 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 17 0 3 14 11 45 3

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тяx

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

18:00       Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
2+36
 Вихрен (Сандански)2+36
3Оборище (Панагюрище)
2+44
4Рилски спортист (Самоков)
2+2 4
5 ФК Кюстендил
2+14
 Перун (Кресна)
2+14
7Септември (Симитли)
1+23
8
Сливнишки герой (Сливница)
2+13
9
Спортист (Своге)2-13
10
Ботев (Ихтиман)
2-11
 Надежда (Доброславци)
2-11
  12Марек (Дупница)
2-21
13Чавдар (Етрополе)
2-21
14Беласица (Петрич)2-21
 15  Пирин (Разлог)
2-21
16Банско
1-10
17Балкан (Ботевград)
2-50
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.