СКОНТО ООД

altech.bg%20
На 15 декември връчват спортните „Оскар“-и за 2017-а ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 21 Ноември 2017 20:27
Сбирката в малката зала на община Велинград уважиха представители на 5 от общо 8 клуба

Най-добрите спортисти на Велинград за 2017-а година ще бъдат наградени за успехите си от община Велинград.  Официалната церемония ще се състои на 15 декември 2017 г. (петък) от 18:00 ч. Домакин на събитието ще бъде ТИЦ – Велинград.

Датата бе избрана по време на работната среща, в която взеха участие представители на спортните клубове, журналисти и служители от администрацията. В нея активно се включи и ресорният заместник-кмет Исмаил Моллов.

Зам-кметът Исмаил Моллов (вляво) ръководи срещата

Присъстващите решиха всеки клуб да посочи по трима свои възпитаници за награждаване. Номинациите трябва да бъдат представени в срок до края на месец ноември 2017 г.

Дневният ред на срещата включваше още и обсъждане на работен вариант на Спортен календар на община Велинград за 2018 г. Клубовете могат да участват с конкретни предложения за неговото обогатяване.

Шефовете на ПК Белмекен - Велчо Клешков (вляво) и  на СК Бойни изкуства - Николай Цинцев (вдясно)

От общинска администрация също анонсираха и организирането на „Седмица на спорта“ в края на месец юни следващата година.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.